یافتن انگیزه با دوقطبی(بایپولار)؛ به خود فرصت دهید، تسلیم نشوید

تست رایگان دوقطبی-بایپولار

تست رایگان افسردگی

اختلال بایپولار یا دو قطبی چیست
بایپولار یا دوقطبی چیست؟
آگوست 18, 2018
کانال تلگرام بایپولار دوقطبی
کانال تلگرام بایپولار دوقطبی
آگوست 24, 2018
یافتن انگیزه با دوقطبی(بایپولار)؛

یافتن انگیزه با دوقطبی(بایپولار)؛ به خود فرصت دهید، تسلیم نشوید

تلگرام مجله آنلاین بلوبری، دوست روان منکانال تلگرام دوقطبی، بایپولاربنفش بری،کانال تلگرام افسردگی

یافتن انگیزه با دوقطبی(بایپولار)؛ به خود فرصت دهید، تسلیم نشوید

تغییر طرز فکر خود درباره خودمان و شیوهی برخوردمان با شرایط مختلف می توانند بر روی احساسات ما تاثیر گذار باشد، وقتی احساساتمان را تغییر دهیم می توانیم بهتر شویم.

سلام من کارل شالوورن هستم.

امروز می خواهم درباره ی انگیزه ماندن در هنگام داشتن اختلال بایپولار صحبت کنم.ممکن است اکنون با خود بگویید “با انگیزه باشم؟ بله،قطعاً من زمانی که در دوره مانیا هستم می توانم با انگیزه باشم.”

هرچند، زمانی که درباره دوره افسردگی فکر می کنیم در می یابیم که چقدر دشوار است که انگیزه ای برای انجام کاری پیدا کنیم. حتی خودِ من، گاهی بیرون آمدن از تخت هم برایم دشوار است.مقصود من یافتن راه هایی برای تعیین هدف های کوچک و زندگی در حال است.

درحال زندگی کردن بسیار ارزشمند است زیرا بر گذشته تمرکز نمیکنید و برای آینده طرح نمی‌ ریزید.در حال زندگی کردن بسیار ضروری و حیاتی است به خصوص وقتی که میخواهید برای خودتان هدف گذاری کنید.

موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید این است که بر اساس معیارهای خودتان از خود انتظار داشته باشید. و آن به این معنی است که خود را با دیگران مقایسه نکنید.من می دانم زمانی که با اختلال دوقطبی در حال تقلا بودم واقعا خودم را با دوستانم مقایسه می کردم که به پیش می رفتند. آنها ی پیدا می‌کردند ، خانواده تشکیل می‌دادند و وضع من اینگونه بود که “پس من چی؟”خب، باید از شر آن خلاص می شدم و بر روی خود متمرکز می کردم. راهی که من انجام دادم از طریق روزنامه نگاری بود.و با روزنامه نگاری من توانایی این را دارم که خودم را ببینم و اینکه در گذشته کجا بودم و اکنون کجا هستم پیشرفت خودم را دنبال کنم و در اینکه دیگران چه می کنند گیر نیفتم.

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید پایداری و پشتکار است. و این در امتداد همان تسلیم نشدن است. و با تسلیم نشدنبه خود فرصت می‌دهید. به یاد داشته باشید که بهبود یک فرایند است. کار زیادی می طلبد. یک شب اتفاق نمی افتد.پس به یاد داشته باشی که باید برای آن وقت بگذارید و تمام تلاشتان را برای هر روز انجام دهید و بدانید که قرار نیست هر روز عالی باشد.اگر کارهای مشخصی انجام دهید، اگر ابزارهای سلامتی را تمرین کنید و بر آن متمرکز بمانید،و پشتکار داشته باشید، نتایجی از آنچه انجام می دهید را خواهید دید.

در پایان، آنچه می خواهم بگویم توانایی نگاه کردن به این است که چگونه فکر می‌کنید.شما از رفتار درمانی شناختی می‌دانید که تغییر افکار باعث تغییر احساسات شما می شود که در نتیجه رفتار شما را تغییر میدهد. و بنابراین این می تواند شما را به عنوان یک انسان تغییر دهد. به طور ساده، تنها تغییر دادن طرز فکر مان درباره خودمان و اینکه چگونه با شرایط برخورد می کنیم می تواند بر روی احساساتمان تاثیرگذار باشد و اینگونه می توانیم بهتر شویم کارهایمان را بهتر انجام دهیم احساس بهتری داشته باشیم.

نکاتی بود که می خواستم درباره ی اینکه چگونگی حفط انگیزه ی خود با وجود داشتن اختلال دوقطبی و یا همان بایپولار با شما در میان بگذارم. با آرزوی تندرستی

ترجمه ی اختصاصی توسط وبسایت بایپویار

درباره نویسنده:

کارل شولور هورن هماهنگ کننده برنامه آموزش برای مرکز بهداشت جامعه بوفالو است. کارل از سال 1981 مبتلا به اختلال دوقطبی تشخیص داده شده است. وی مشاورمواد مخدر و معتادان در نیویورک است و بیش از 17 سال در زمینه های اعتیاد و سلامت روان کار کرده است. کارل نویسنده “کار بر روی سلامتی است: راهنمای عملی بهداشت روان” است. او گواهینامه اولویت های بهداشت روانی را داراست و همچنین به عنوان یک مشاور بهداشت روانی برای سازمان های سراسر ایالت نیویورک کار می کند. کارل چندین سمینار و کارگاه های مربوط به بهداشت روانی را برای کنفرانس ها، مدارس و کسب و کار در سطوح محلی، ایالتی و ملی ارائه داده است. کارل در هیئت مدیره انجمن بهداشت روان در ایالت نیویورک، انجمن سلامت روان اروی کانتی، کلیسای جامع مسیحی شبکه بهداشت مسیحی و همچنین هیئت مدیره خدمات اجتماعی بهداشت روان و WNED / WBFO شورای مشورتی بهداشت روان خدمت کرده است. کارل برای تلاش های حمایتی از خود در شغل حرفه ای خود، جایزه های متعددی دریافت کرده است. شما می توانید وبلاگ او را در thehopeshot.com ببینید.

Adopted from Finding Motivation with Bipolar: Give Yourself a Chance—Don’t Give Up! Article on Bphope.com

اینستاگرام مجله آنلاین بلوبری، دوست روان مناینستاگرام دوقطبی، بایپولاربنفش بری،اینستاگرام افسردگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *